KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17536402
nr 1753 6402
Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, mm; 37x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x33 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:12:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor